przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
216914 odwiedzin

Warsztaty Online 19.04.2021 "Konstruktywne reakcje na zachowania trudne osoby niepełnosprawnej w czasie i po pandemii"

A A A

Szanowni Państwo, do naszego przedszkola wpłynęła bardzo interesująca propozycja bezpłatnego udziału  w warsztatach online na temat  radzenia sobie  z trudnymi  zachowaniami osób niepełnosprawnych. Oto szczegóły:

 

Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" zaprasza Rodziców i Opiekunów osób niepełnosprawnych do wzięcia udziału w darmowych, psychologicznych warsztatach online "Konstruktywne reakcje na zachowania trudne osoby niepełnosprawnej w czasie i po pandemii".
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z behawioralnymi technikami radzenia sobie z niepożądanymi zachowaniami przejawianymi przez dzieci, a także młodzież funkcjonującą poznawczo słabiej niż rówieśnicy. 

Program
:
1. Skuteczne wydawanie poleceń.
2. Pochwała terapeutyczna.
3. System Przywilej - Zasada - Konsekwencja.
4. Algorytm pracy z wybuchem agresji impulsywnej

Termin 19.04.2021 (poniedziałek) godz. 18:00-19:30

Dodatkowe informacje
Beneficjentami warsztatów mogą być osoby sprawujące opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, tj. rodzice, opiekunowie.
Zapisy można składać do 16.04.2021 wyłącznie poprzez poniższy formularz (wystarczy w niego kliknąć i uzupełnić odpowiedzi).


https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAMAAPVpX9lUNkFQM0xQNlJJTjZOQjUzSDBXNTA5QlhZUy4u

 

Zajęcia są realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków PFRON "Specjalistyczne wsparcie otoczenia osoby niepełnosprawnej - przeciwdziałanie negatywnym skutkom wywołanym przez pandemię koronawirusa realizowane przez Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów”.

Zapisz się na newsletter

kontakt