przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
216913 odwiedzin

Nasze przedszkole

A A A

 

Miejskie Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie ukryte jest pośród drzew wielkiego pięknego ogrodu nad rzeką Bzurą . Budynek wiekowy, ale zadbany i przyjazny rodzicom i dzieciom. Nieustannie pracujemy nad stworzeniem przedszkola, w którym między nauczycielkami i rodzicami będą dobre kontakty i dobra komunikacja. Mamy wypracowaną koncepcję pracy opartą na różnorodnych formach kontaktu z rodzicami naszych wychowanków. Staramy się mieć zawsze czas dla rodziców, aby udzielić informacji, wysłuchać rozwiać wątpliwości. Rodzice i dzieci czują się w naszej placówce dobrze, bezpiecznie przychodzą do nas chętnie i zapraszają swoich przyjaciół.


MISJA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Misją przedszkola jest dążenie by:

* Każde dziecko czuło się kochane, akceptowane i szczęśliwe,
* By było przygotowane do przeżywania sukcesu , ale i do radzenia sobie z porażkami,
* Zapewnienia wszechstronnego bezpiecznego i radosnego rozwoju,
* Traktowania indywidualnie i podmiotowo,
* Zapewnienia bliskiego kontaktu z rodziną.


Dzieci opuszczając mury naszego przedszkola nie mają problemów z nauką w szkole podstawowej, są do niej wszechstronnie przygotowane.


Organizując pracę wychowawczo-dydaktyczną:
stosujemy nowoczesne metody pracy, ciekawe formy, różnorodne środki dydaktyczne aby rozbudzić i rozwijać ich naturalny potencjał i zainteresowania indywidualne.


Jako przedszkole dbamy o to, aby dzieci często przebywały na powietrzu, zdrowo się odżywiały (urozmaicone jadłospisy, codziennie owoce lub warzywa), wiedziały jak dbać o siebie i najbliższe środowisko (ochrona przyrody, opieka nad zwierzętami, zbiórka s
urowców wtórnych);


mając na uwadze dobro każdego dziecka nasze działania wspierają: pedagodzy specjalni, logopedzi, terapeuta SI, psychologowie

Zapisz się na newsletter

kontakt