przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
205050 odwiedzin

,,Dzień Kota" - Motylki i Pszczółki

A A A

W dniu 17 lutego obchodziliśmy nietypowe święto - „Święto Kota”.

Z tej okazji przedszkolaki z grupy Motylki razem ze swoją wychowawczynią, ciocią Karoliną zaprosiłyPszczółki do wspólnych kocich zabaw.

Ponieważ Motylki biorą udział w projekcie Mistrzowie Kodowania Junior, a charakterystycznym duszkiem dla aplikacji internetowej, na której głównie pracują jest kotek zwany Skreczem, kocie zabawy odbyły się na macie edukacyjnej MKJ.

Dzieci rozwiązywały zagadki, oglądały przyniesione kocie maskotki i książki, słuchały wiersza o 7 kotkach, do którego potem rozwiązywały różne zadania z edukacji  matematycznej. Wszyscy poradzili sobie doskonale. Najfajniejsza jednak okazała się być gra wymyślona przez ciocię Karolinę a inspirowaną słynnym Monopolem. Śmiechu było, co niemiara. W nagrodę za dobre zachowanie i czynny udział w zajęciach, dzieci z obu grup miały możliwość zakodować ruchy naszego kotka na tabletach. Wszyscy też otrzymali kolorowanki, na których oczywiście znajdowały się różne koty. Dziękujemy Pszczółkom za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do galerii. 

Zapisz się na newsletter

kontakt