przejdź do Sochaczew.pl
172702 odwiedzin
Wycieczka do Warszawy

Dnia 13.05 i 15.05 2014 r. dzieci z naszego przedszkola były na całodniowej wycieczce w Warszawie. W I turze pojechały starsze grupy, czyli Biedronki, Misie i Słoneczka. W II turze grupy młodsze – Żabki, Jagódki i Krasnale.

Pierwszym punktem wycieczki była Manufaktura Cukierków. Dzieci mogły zobaczyć na własne oczy, w jaki sposób powstają różnokolorowe słodkości. Obserwowały, jak karmel wylany na stół i połączony z owocowym barwnikiem stopniowo przekształca się w wielobarwnego lizaka. Potem każdy przedszkolak próbował samodzielnie stworzyć słodkie arcydzieło. Na koniec wszyscy otrzymali pyszne upominki.


Po Manufakturze Cukierków pojechaliśmy prosto do Kolorado. Jest to jedno z największych centrum zabaw na Mazowszu. Dzieci miały do dyspozycji ogromną salę, w której mogły do woli bawić się na zjeżdżalniach, w basenie z kolorowymi piłeczkami, ściance wspinaczkowej, bujawkach, skakać w dmuchanym zamku, wspinać się po kolorowych sieciach, strzelać z armatek oraz korzystać z wielu innych atrakcji, jakie oferuje Kolorado. Po szalonej zabawie dzieci otrzymały pyszny owocowy napój.

 
Wszystkie przedszkolaki były zachwycone wycieczką. Maluszki dzielnie zniosły dzień pełen wrażeń, natomiast dzieci ze starszych grup pytały, kiedy znów tu przyjedziemy. Zmęczeni, lecz w dobrych humorach wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekali już na nas rodzice.

A A A
20.05.2014
godz.23:56

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość