przejdź do Sochaczew.pl
178684 odwiedzin
Roztańczone Misie i Biedronki

Ruch to zdrowie! Dzieciom w wieku przedszkolnym należy zapewnić jak najwięcej ruchu, oraz zabawy, nie zapominając oczywiście o najważniejszym" BEZPIECZEŃSTWIE". 


We wtorek 11.03.2014 r. w ramach realizowanego przez nasze przedszkole projektu " PRZEDSZKOLE W RUCHU’’ odbyły się zajęcia z "Zumby".

Wychowawczynie grupy Misie i Biedronki zaprosiły profesjonalnego instruktora tańca i fetnees, Panią Annę Baśkiewicz.

Zabawa odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 2. W ramach wzajemnej współpracy ze szkoła, towarzystwa dotrzymały nam również dzieci z klas ,, 0’’ razem z wychowawczyniami. Zajęcia takie jak,, Zumba’’ zacierają granice pomiędzy fitness'em, a rozrywką. Dzieci bardzo chętnie wykonywały polecenia instruktorki, bawiąc się przy wspaniałej muzyce i atmosferze.

Zumba promuje zdrowy tryb życia u dzieci, oraz kształci umiejętność, odpowiedzialności, zaufania, oraz pracy zespołowej. Podczas takich zajęć maluchy uczą się nie tylko tańca, ale i również koordynacji, równowagi, oraz ćwiczą pamięć. Po zakończeniu wyczerpującej, ale za to jak miłej i wesołej zabawy, dzieci natychmiast upewniały się, kiedy to po raz kolejny spotkamy sie z Panią Anią.


 Zapraszamy do galerii!!!

A A A
19.03.2014
godz.18:25

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość