przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
192841 odwiedzin
Jagódkowy Przedszkolny Koniec Roku.

"Góry i lasy, morze i rzeka... tyle radości nas wszystkich czeka.

Tyle radości daje nam lato, wiec je serdecznie kochamy za to!"

Rok Przedszkolny 2019/2020 dobiegł do końca....

Nie był ten rok taki, jak każdy do tej pory!

Był to rok pełen zaskoczeń, napięć, wyczekiwania, niepewności.  

Ale przyniósł on, mimo wszystko, wiele zabawy i nauki. Były wspaniałe chwile, wydarzenia i uroczystości. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te miesiące, które spędziliśmy wspólnie w przedszkolu, z uśmiechem na twarzy.

Potem przyszedł czas na edukację na odległość, było trudno, ale daliśmy radę. Realizowaliśmy nie tylko zadania z podstawy programowej, ale włączyliśmy się zdalnie w dwie wielkie akcje - Światowy Dzień Ziemi i Święto Pracowników Służby Zdrowia - kartka dla medyka. Celebrowaliśmy zdalnie Światowy Dzień Zespołu Downa i Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, a także Światowy Dzień Książki, Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Można śmiało powiedzieć, że mamy wielu Jagódkowych Mistrzów zdalnej edukacji. Dziękujemy Rodzicom Jagódek za zaangażowanie i wkład w edukację zdalną. Każdy najmniejszy gest z Państwa strony był nieocenionym darem dla dziecka.

Koniec roku - miesiąc czerwiec - przyniósł nam jeszcze jedną ogromną niespodziankę - sukcesy naszych Jagódkowych dziewczynek w XI Edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego "Wiesław Drabik - Przedszkolakom" organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Diecezji Łowickiej
im. Św. Aniołów Stróżów w Sochaczewie.

Nasze wspaniałe plastyczki za ilustracje do wierszy poety zajęły miejsca:

I miejsce 3latki

Michalina Jończyk

III miejsce 3latki

Zuzanna Pytkowska

II miejsce 4latki

Antonina Koper

 Gratulujemy!

Tak dobiegł końca ten nietypowy rok przedszkolny. Nietypowe było także zakończenie roku w Jagódkach. Rodzice zostali poproszeni o wykonanie ostatniego zadania w pracy zdalnej - wydrukowanie i wręczenie dzieciom pięknych dyplomów przygotowanych przez Wychowaczynie.

Przed nami czas wakacji i wypoczynku. Życzymy wszystkim dzieciom dużo zabawy i czasu spędzonego z Rodzicami, wesołych, słonecznych, roześmianych dni, wielu chwil wartych wspomnień, miłych spotkań i szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Wychowaczynie.

A A A
04.07.2020
godz.23:18
 

Zapisz się na newsletter

kontakt