przejdź do Sochaczew.pl
174406 odwiedzin
Milena kolęduje dla maluszków

    Obecny tydzień w Jagódkach - jednym z najmłodszych oddziałów w naszym przedszkolu - to czas poznawania świątecznych tradycji bożonarodzeniowych, słuchania świątecznych opowieści, przystrojenia przedszkolnego drzewka, rozmów czym pachną święta i oczywiście śpiewania kolęd. Dzieci spotkała także świąteczna niespodzianka - wizyta wyjątkowego gościa - uczennicy lV klasy Technikum Logistycznego z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie - Mileny Ogrzebacz.

Milena zaśpiewała i zagrała na gitarze wiele pięknych kolęd. Dzieci wpatrzone w gościa, jak w obrazek, początkowo onieśmielone, po krótkim czasie zaczęły włączać się do wspólnego śpiewania. Wspólne kolędowanie wywołało we wszystkich wiele emocji, co zapewne sprawi, że takie chwile będą zapamiętane przez małe dzieci.

Milena opowiedziała również o instrumencie, na którym grała - gitarze, którą dzieci mogły dotknąć i na niej pograć. Były to super chwile uwrażliwiania muzycznego dzieci. W podziękowaniu dla gościa Jagódki zaśpiewały swoją wersję kolędy "Pójdźmy wszyscy do stajenki" i piosenkę o św. Mikołaju.

Dziękujemy i pozdrawiamy Milenę - Jagódki

I życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

- dzieci i personel grupy Jagódki

A A A
18.12.2019
godz.21:40
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość