przejdź do Sochaczew.pl
178915 odwiedzin
Przedszkolaki u Burmistrza

„Zerówka” z Miejskiego Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi odwiedziła ratusz. We wtorek 23 marca dzieci, wraz z nauczycielkami, zwiedziły urząd oraz gabinet burmistrza Piotra Osieckiego.

Przedszkolaki nieprzypadkowo zabrały ze sobą własnoręcznie wykonaną piramidę zdrowego żywienia. Obecnie uczą się o tym, jak o siebie dbać oraz o roli diety w prawidłowym rozwoju. Równolegle zgłębiają też tajniki różnych zawodów. Tym razem padło na sportowców, którzy, jak wiadomo, muszą wyjątkowo zwracać uwagę na to, by być w dobrej formie. Maluchy miały w związku z tym wiele pytań do burmistrza, który przez 18 lat grał w rugby w Polce oraz Francji. Dzieci chciały dowiedzieć się np. jakie warzywa i owoce najbardziej lubi Piotr Osiecki, jak wyglądały jego treningi oraz czy łatwiej być rugbistą czy burmistrzem.

Na koniec przedszkolaki otrzymały piłkę rugbową, którą wykorzystają do sportowych zabaw w przedszkolu oraz komiksy o tematyce niepodległościowej autorstwa Łukasza Kucińskiego. W ramach małego odstępstwa od zdrowej diety poczęstowane zostały słodkimi przekąskami. Do picia zaserwowano najzdrowszy napój świata, czyli wodę.

 

 

 

 

Źródło i zdjęcia: http://www.sochaczew.pl/home/newsshow2/25839?title=Przedszkolaki-u-burmistrza&sochaczew  

   

A A A
28.03.2019
godz.23:33

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość