przejdź do Sochaczew.pl
177399 odwiedzin
XIII Edycja Powiatowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych"

Pragniemy poinformować o zbliżającej się XIII Edycji Powiatowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych". Zgłoszenia do konkursu należy dostarczyć do ZSCKP (80-siątka) przy ul. Piłsudskiego 51 do dnia 13. marca 2019 r. do godziny 15:00 (pokój pedagoga lub sekretariat szkoły).

 

Przesłuchania do powiatowego konkursu odbędą się 15 marca 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie.  Kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie o harmonogramie rozmów z komisją konkursową. Pytania odnośnie konkursu prosimy kierować na adres pedagogzsckp@onet.pl

 

Uwaga!

 

Ważna zmiana w regulaminie konkursu dotycząca procedury zgłaszania wolontariuszy. Ze względu na RODO osobą zgłaszającą do konkursu powinien być rodzic lub prawny opiekun wolontariusza. Do zgłoszenia zawierającego opis dokonań wolontariusza należy dołączyć minimum dwie rekomendacje instytucji, organizacji lub osób, na rzecz których on działa. Prosimy pamiętać o dołączeniu do zgłoszenia zdjęcia wolontariusza (dotyczy zgłoszeń indywidualnych).

 

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w załącznikach w zakładce "Ośmiu Wspaniałych 2018/2019" oraz pod wskazanym linkiem:

 

http://swiatnatak.pl/8-wspanialych-zgloszenia/

 

 

 

Z poważaniem 

 

Organizatorzy

  

A A A
09.03.2019
godz.22:34

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość