przejdź do Sochaczew.pl
179100 odwiedzin
X Jubileuszowy Festiwal Piosenki Inscenizowanej - Motylki i Krasnale

W poniedziałek, 20.06.2016 r. o godzinie 9.00 w SCK przy ul. Żeromskiego odbył się X Jubileuszowy Festiwal Piosenki Inscenizowanej. Jak zawsze nie mogło zabraknąć też i naszego przedszkola. W tym roku zgłosiły się grupy: Motylki i Krasnale. Tym razem nieco inaczej, bo bez jury, bez przyznawania miejsc, bez konkurencji, liczyła się dobra zabawa i oczywiście prezentacja znakomicie przygotowanych , wszystkich uczestników festiwalu.

 Motylki zaprezentowały się w uroczej inscenizacji do utworu pt. ,, Mucha’’. Podbiły serca publiczności, o czym świadczyły gromkie brawa. Uśmiechnięte i zawadiackie owady nikomu nie dokuczały jak to mają w naturze, pokazały się za to z bardzo dobrej strony:)

Oklasków nie szczędzono też Krasnalom, które to przeniosły swoją muzyczną opowieścią wszystkich obecnych w rejs po morzu, z wyjątkowym kapitanem na czele i pięknymi syrenami:)

W tym wspaniałym dniu każdy uczestnik był numerem 1. Otrzymaliśmy dyplomy, puchary i słodkości. Zadowoleni czekamy na kolejny festiwal. Szkoda, że to dopiero za rok!:)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć! 

 

Wychowawczynie grup Motylki i Krasnale

A A A
22.06.2016
godz.23:23
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość