przejdź do Sochaczew.pl
177401 odwiedzin
Dzień Rodziny w Motylkach – kodowanie, malowanie, przytulanie…:)

,,Jaki dzień wesoły, jaki dzień radosny wszystko dziś się śmieje pachną kwiaty wiosny” – tak wesoło w Motylkach było we wtorek 24. 05, a wszystko za sprawą gości, którzy nas odwiedzili…:) Z okazji święta Mamy oraz nadchodzącego Dnia Taty nasi milusińscy zaprosili rodziców na uroczystość Dni Rodziny. Atrakcji było co nie miara! Na początku rodzice mogli zobaczyć, jak ,,kodujemy” i radzimy sobie z trudnymi matematycznymi zadaniami. Wiosna narobiła bałaganu, a my zdołaliśmy to wszystko wspaniale posprzątać. Kolorowe kwiaty udało się posegregować według określonych kategorii, wiosna zyskała wspaniałą chustę, a zabawki wróciły na prawidłowe półki – jak to w matematyce bywa liczby muszą się zgadzać! Zajęcia umilił wspólny taniec rodziców i dzieci z  ,,Magiczną liczbą 7” :)

Po zajęciach nadszedł czas na niespodzianki dla naszych kochanych rodziców.  Dzieci zaprezentowały wiersz i piosenkę ukazując rodzicom, jak wielkim są dla nich wsparciem i Skarbem - ,,tata rower zreperuje, mama siniak pocałuje”. Za dobre i kochane serduszka rodzice zostali obdarowani wspaniałymi prezentami – elegancki krawat dla taty dżentelmena i pudełko na biżuterię dla mamy ,,księżniczki” :) Buziaki i przytulasy osłodziły dzieciom i rodzicom dzień, równie mocno jak przygotowany poczęstunek.

Na zakończenie wspólnie spędzonego w przedszkolu dnia razem z rodzicami malowaliśmy farbami…na folii:) Zabawa była wspaniała, szczególnie za sprawą pięknego i gorącego słońca, które pozwoliło nam zamienić się w artystów w naszym przedszkolnym ogrodzie.

 

Dziękujemy rodzicom za przybycie, życzymy wielu wspaniałych chwil spędzonych wspólnie ze swoimi dziećmi :)

Zapraszamy do galerii zdjęć wykonanych przez rodziców Frania! :)

 

Wychowawczynie:

Wioleta Górecka

Karolina Podrażka

 

A A A
02.06.2016
godz.22:22

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość