przejdź do Sochaczew.pl
179103 odwiedzin
Wakacje w czwórce - na nudę nie było czasu!!!

 

W tym roku szkolnym wakacyjny dyżur wypadł w sierpniu, w wyjątkowo gorącym od wielu lat jak się wkrótce okazało. Mimo tych podzwrotnikowych temperatur, nasze wakacje w Miejskim Przedszkolu nr 4 nie były wcale nudne. Co rano w najstarszej grupie odbywały się pod kierunkiem cioci Asi ciekawe zajęcia plastyczno-konstrukcyjne związane tematycznie z wakacjami, były więc  morskie stwory, oceany, piraci i piękne syrenki.
Dla ochłody (najchłodniejsze pomieszczenie w przedszkolu) w sali edukacji multimedialnej ćwiczyliśmy jak prawdziwi mistrzowie kodowania z ciocia Małgosią, tworząc nowe historyjki na tablicy interaktywnej i tabletach.
Kiedy powiał trochę chłodniejszy wiatr, razem z ciocią Karoliną tworzyliśmy kolorowe opowiadania na naszym przedszkolnym chodniku rysując kredą.
Poznawaliśmy też ciekawą i bogatą historię naszego miasta dzięki komiksom i kolorowankom "Sochaczew z historią w tle", wydanym przez Urząd Miejski w Sochaczewie. Niektóre z tych miejsc jak Park im. Garbolewskich oraz Muzeum Kolei Wąskotorowej odwiedziliśmy podczas spaceru. Po interesującym, pełnym ciekawych historyjek cytowanych przez naszą przewodniczkę ciocię Małgosię spacerze, udaliśmy się na pyszne lody z owocami do kawiarni. Teraz już wiemy, że dyżur to nic strasznego, a nawet może być całkiem fajnie.
Zapraszamy do naszego przedszkola już za rok w lipcu!
 
tekst: M. Walczak-Sarao'
zdjęcia: M. Walczak-Sarao'

 

A A A
24.08.2015
godz.10:18

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość