przejdź do Sochaczew.pl
172779 odwiedzin
Piknik Rodzinny już za nami

11 czerwca odbyła się nasza największa impreza przedszkolna, czyli Piknik Rodzinny. W tym roku tematem była wiejska zagroda.
Wszystkie grupy przygotowały występ z nią związany: Pszczółki zamieniły się w kaczuszki, Motylki - w kurczaczki, Żabki - w farmerów, Krasnale - w świnki, Jagódki - w krowy i Misie - w kury. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę "Zwierzęta w gospodarstwie".

Pogoda na szczęście dopisała, więc po występach dzieci wraz z rodzicami i dziadkami mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych we współpracy z Radą Rodziców. W programie imprezy znalazło się m.in: malowanie twarzy, jazda konna, dmuchane zjeżdżalnie, loteria fantowa, stoisko z książeczkami dla dzieci oraz pyszny poczęstunek: karkówka i kiełbasa z grilla, gofry, napoje zimne i gorące, młoda kapusta, chleb ze smalcem i ogórkiem, racuchy, ciasto...

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie Pikniku, wszystkim sponsorom, wolontariuszom i harcerzom. Dzięki wspólnej pracy udało nam się zorganizować imprezę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

A A A
20.06.2015
godz.20:50

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość