przejdź do Sochaczew.pl
171430 odwiedzin

Meldujemy! Kolejne zadania wykonane!

A A A

Jagódki i Misie meldują wykonanie następnych zadań w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała";

- Drzewko Pamięci posadzone! Z pomocą naszego Pana Leonarda, Dąb Wolności już rośnie w naszym ogrodzie przedszkolnym. Drzewko otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionego leśniczego. 

- Kartki do bohaterów Powstania Warszawskiego wysłane! Wysłaliśmy je drogą tradycyjną i, jak przystało na Mistrzów Kodowania Junior - online. Jedna powędrowała drogą elektroniczną, drugą przedszkolaki wrzuciły do skrzynki pocztowej. Obydwie w ramach ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej "BohaterON- włącz historię!", której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, poprzez wysłanie im bezpłatnych, symbolicznych kartek z wymyślonymi przez siebie podziękowaniami z limitem do 25 słów. Jest to limit, który obowiązywał podczas działania poczty polowej w okresie powstania.

- Pocztówka do pani Ludmiły Fabiszewskiej- autorki projektu- także wysłana! Musiała to być widokówka naszego miasta Sochaczewa. Kupiliśmy, napisaliśmy serdeczne pozdrowienia i wysłaliśmy. Celem tego działania jest wykonanie z nadesłanych pocztówek mapy Polski.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.


Wychowawczynie

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość