116964 odwiedzin
 
 

Żabki na Sochaczewskiej Olimpiadzie Przedszkolaków!

A A A

17 czerwca  tego roku, w piękny słoneczny poranek, grupa reprezentująca nasze Przedszkole udała się na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, by zasilić licznie przybyłe szeregi najmłodszych sportowców naszego miasta.
Żabki tego dnia nie wdziały zielonych strojów ale granatowe koszulki z kolorowymi "czwórkami". Tata Szymona, któremu dziękujemy w tym miejscu za całoroczną bezinteresowną pomoc w wykonaniu różnych grupowych gadżetów i tym razem nas nie zawiódł, przygotował piękne Żabkowe plakaty o które prosili organizatorzy imprezy.
Z uśmiechem, pełni zapału i chęci współzawodnictwa wystartowaliśmy we wszystkich konkurencjach sportowych. Impreza ta jako forma edukacyjnych zajęć przedszkolnych, wpisuje się  znakomicie w realizację treści wychowawczo-profilaktycznych naszego programu własnego Jesteśmy razem. Dzięki aktywnemu udziałowi w olimpiadzie nasi podopieczni integrowali się z innymi grupami przedszkolnymi z terenu miasta, kształtowaliśmy w nich nawyki związane z zachowaniami prozdrowotnymi, czy wzbogacaliśmy ich rozwój emocjonalny poprzez szlachetne współzawodnictwo.
Z kolorowym pucharem, dyplomami i innymi nagrodami, cali i zdrowi wróciliśmy do naszego zielonego przedszkola. 

 
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.wypisz się    zapisz się >>
kalendarz wydarzeń
czerwiec 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie