przejdź do Sochaczew.pl
153298 odwiedzin

Żabki na Sochaczewskiej Olimpiadzie Przedszkolaków!

A A A

17 czerwca  tego roku, w piękny słoneczny poranek, grupa reprezentująca nasze Przedszkole udała się na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, by zasilić licznie przybyłe szeregi najmłodszych sportowców naszego miasta.
Żabki tego dnia nie wdziały zielonych strojów ale granatowe koszulki z kolorowymi "czwórkami". Tata Szymona, któremu dziękujemy w tym miejscu za całoroczną bezinteresowną pomoc w wykonaniu różnych grupowych gadżetów i tym razem nas nie zawiódł, przygotował piękne Żabkowe plakaty o które prosili organizatorzy imprezy.
Z uśmiechem, pełni zapału i chęci współzawodnictwa wystartowaliśmy we wszystkich konkurencjach sportowych. Impreza ta jako forma edukacyjnych zajęć przedszkolnych, wpisuje się  znakomicie w realizację treści wychowawczo-profilaktycznych naszego programu własnego Jesteśmy razem. Dzięki aktywnemu udziałowi w olimpiadzie nasi podopieczni integrowali się z innymi grupami przedszkolnymi z terenu miasta, kształtowaliśmy w nich nawyki związane z zachowaniami prozdrowotnymi, czy wzbogacaliśmy ich rozwój emocjonalny poprzez szlachetne współzawodnictwo.
Z kolorowym pucharem, dyplomami i innymi nagrodami, cali i zdrowi wróciliśmy do naszego zielonego przedszkola. 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość