116604 odwiedzin
 
 

Eliminacje recytatorskie

A A A

9.04.15 r. w czwartek w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje recytatorskie do VI Edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastyczno - Recytatorskiego pod tytułem: "Na ziemi My, w niebie My- anielskie rymy w poezji Małgorzaty Nawrockiej", który organizowany jest przez Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów w Sochaczewie. Nasze eliminacje polegały na wybraniu dwójki najlepszych recytatorów spośród naszych przedszkolaków, którzy będą reprezentować naszą placówkę na tymże konkursie w obecności samej autorki - Małgorzaty Nawrockiej w dniu 16 kwietnia. W eliminacjach udział wzięło 12 przedstawicieli, wybranych i przygotowanych przez wychowawczynie, z grup Motylki, Krasnale, Misie i Jagódki. Były maluszki, dzieci starsze, zdrowe i o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Wszystkie dzieci wyrecytowały wiersze przepięknie. Można było posłuchać o aniołach stróżach, różowym smoku, kocie na płocie, panu Bogu czy zakochanym księżycu i wokół zrobiło się od razu przyjemniej i piękniej. Ale jury miało niełatwe zadanie wybrać dwoje wygranych. W skład komisji weszły zaproszone do naszego przedszkola panie:
p. Zofia Szydełko - Doradca w Zakresie Kształcenia Zintegrowanego (Sochaczew)
p. Barbara Bronicz - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie
p. Justyna Miziołek - polonistka ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie.
Po burzliwych obradach jury wybrało 2 dziewczynki przechodzące do głównego konkursu:
1. Gabrielę Dymek z grupy Jagódki
2. Natalię Pająk z grupy Jagódki
Wszystkie dzieci: Kubuś w stroju ,,zakochanego pana księżyca'', Wojtuś, Michałek z Motylków, Piotruś i Tomek z Krasnali Marysia, Paweł i Mikołaj z Misiów otrzymały dyplomy i słodki poczęstunek. Były także upominki przekazane przez p. Dyrektor Monikę Radwańską - Komosa. Natalka i Gabrysia otrzymały nagrody książkowe ufundowane przez p. Barbarę Bronicz. Zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i wysłuchanie naszych przedszkolaków. Wszystkim dzieciom
gratulujemy talentu i pamięci, maluszkom z Motylków dziękujemy za wniesienie w to spotkanie dużo radości i wzruszenia a za Gabrysię i Natalkę trzymamy mocno kciuki w czwartek 16 kwietnia. Powodzenia!!!

 
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.wypisz się    zapisz się >>
kalendarz wydarzeń
czerwiec 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie