przejdź do Sochaczew.pl
153294 odwiedzin

Festiwal Piosenki o zdrowiu 2013- występ Krasnali

A A A

19 kwietnia 2013r. w Miejskim Domu Kultury w Sochaczewie dzieci z grupy „KRASNALE”  reprezentowały nasze Przedszkole w kolejnej edycji „Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu” organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Sochaczewie.

 

Na scenie zaprezentowali się uczestnicy z 5 przedszkoli, 11szkół podstawowych oraz  5 gimnazjów.

Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci oraz rozwijanie ich twórczej aktywności.
Teksty przedstawionych  piosenek były autorskie – przygotowane przez dzieci i ich opiekunów, natomiast muzyka własna lub zapożyczona.

 

Nasi mali artyści w przepięknych strojach zaprezentowali utwór pt. „Witamin moc”  (na melodię „Tak bardzo się starałem” Czerwone Gitary) napisany przez wychowawczynie grupy. Przepięknie zaśpiewały piosenkę mówiącą o zdrowym stylu życia. Za swój występ zostały nagrodzone ogromnymi brawami.

Poziom wykonania utworów był bardzo wysoki, w związku z czym w kategorii przedszkola przyznano ex aequo wszystkim placówkom pierwsze miejsca.

Nasi podopieczni dostali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Wszyscy wrócili zadowoleni i chętni do udziału w kolejnych konkursach.

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość