przejdź do Sochaczew.pl
153298 odwiedzin

„Zielono mi!”- wesołe rymy w poezji Agnieszki Frączek

A A A

Tradycją Przedszkola Niepublicznego Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów w Sochaczewie jest poznawanie co roku twórczości wybranego autora literatury dla dzieci. W tym roku dzieci zostały zaproszone do poznania twórczości poetki Agnieszki Frączek, która z pasją tworzy wiersze i opowiadania dla najmłodszych. Była to IV edycja międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno-recytatorskiego.

Uroczysty finał konkursu plastycznego połączony z wystawą nagrodzonych i wyróżnionych prac oraz finał konkursu recytatorskiego nastąpił dnia 16.04.2013r. w Przedszkolu Niepublicznym Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów w Sochaczewie. W konkursie plastycznym brało udział wiele pięknych i ciekawych prac z naszego przedszkola, a wyróżniono prace:

 

Weroniki Barciak- I miejsce w kategorii 4-latki

Nikoli Misiak- III miejsce w kategorii 4-latki

Kornelki Matuszewskiej- wyróżnienie w kategorii 3-latki

 

 

W finale konkursu recytatorskiego brały udział najmłodsze przedszkolaki- dwie dziewczynki z naszego przedszkola: Julka Cholewa- lat 4 i Kornelka Matuszewska- lat 3. Julka została nagrodzona ex aequo III miejscem i wyróżnieniem ufudowanym przez Burmistrza Miasta Sochaczewa Piotra Osieckiego a Kornelka- wyróżnieniem.

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość