przejdź do Sochaczew.pl
172528 odwiedzin
"Spotkanie z uśmiechem" z poetką Dorotą Gellner

     3 kwietnia 2014 w Przedszkolu Niepublicznym Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów odbyło sie uroczyste rozstrzygnięcie  V edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastyczno-Recytatorskiego"Wiersze z uśmiechem Doroty Gellner" .                                                

      Jak co roku dzieci z naszego przedszkola z ochotą uczestniczyły w tym konkursie i przygotowały wiele pięknych i ciekawych prac. Konkurencja nie była  wcale łatwa, bo wpłynęło 105 prac plastycznych z 11 sochaczewskich przedszkoli. Ale kiedy dowiedzieliśmy sie o wynikach konkursu mieliśmy uśmiechy od ucha do ucha, bowiem otrzymaliśmy :  


w kategorii dzieci 3 letnich 

I miejsce - Nikola Chmura - grupa Jagódki

wyróżnienie - Ewelina Krzyżanowska - grupa Żabki


w kategorii dzieci 4 letnich

 I miejsce- Kornelia Matuszewska- grupa Jagódki

II miejsce Amelia Łasica - grupa Jagódki

wyróżnienie Liliana Matuszczak- grupa Krasnale

 


w kategorii dzieci 5 letnich 

I miejsce - Oliwia Kłos - grupa Misie

 


w kategorii dzieci 6 letnich

II miejsce- Patryk Nalbert - grupa Biedronki

 wyróżnienie Bartłomiej Kocimski - grupa Biedronki


     Wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe , a ich prace oceniało jury w składzie: Barbara Derda- artysta plastyk, s. Alicja Chlebus- dyrektor Domu Kapłana Seniora w  Sochaczewie, s. Ewa Maria Ogłaza- Dyrektor Przedszkola Niepublicznego Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów.                    

    Równie dumni jesteśmy z wyniku konkursu recytatorskiego, który wygrała, konkurując z 18 dziećmi z 9 przedszkoli, Natalia Pająk z grupy Jagódki zdobywając I miejsce za wiersz pt. "Spacerek" i nagrodę specjalną od ks. Łukasza Antczaka.    Dzieci recytujące wiersze Doroty Gellner oceniało 5-osobowe jury pod przewodnictwem samej autorki.   Oprócz Natalki wiersz recytowała także Oliwia Kłos z Grupy Misie. Obydwie dziewczynki do konkursu wytypowane były w drodze eliminacji wewnątrzprzedszkolnych. Były one przeprowadzone w naszym przedszkolu pod przewodnictwem jury w składzie: p. Jolanta Kawczyńska- kierownik MOK Boryszew, p. Małgorzata Walczak- Sarao'- nauczyciel wych.  przedszkolnego i lider WDN oraz p. Dorota Nalbert- pedagog specjalny. W eliminacjach uczestniczyło po dwoje lub troje przedstawicieli z grup: Jagódki, Słoneczka, Misie i Biedronki, a nagordy dla dzieci ufundował p. Tomasz Sołdaczuk -szef Stowarzyszenia Motocyklistów Boruta MC w Sochaczewie. Dziękujemy sponsorowi za nagrody, p. Joli Kawczyńskiej za przyjęcie naszego zaproszenia do eliminacji, dziękujemy także organizatorowi konkursu za , jak zawsze ,ciepłe i serdeczne przyjęcie nas w swojej placówce u "Aniołów Stróżów" i gratulujemy naszym przedszkolakom i ich ciociom ogromnego sukcesu.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

A A A
23.04.2014
godz.23:43

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość