przejdź do Sochaczew.pl
164511 odwiedzin
Dzień Mamy i Taty w Misiach

 

W poniedziałek  27.05.2013 r. sala grupy Misie przeobraziła się w piękną krainę, którą odwiedzili wyjątkowi goście- rodzice! To był wspaniały dzień, najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Nie ważne, czy duży, czy mały, każdy z nas wie jak bardzo troskliwa jest mama i jak potrzebny w życiu jest tata.  Spotkanie rozpoczęło się od zajęcia dydaktycznego przeprowadzonego przez ciocię Monikę.

Podczas zajęcia dzieci dowiedziały się, że one dla swoich rodziców ale i  każdy człowiek jest kimś wyjątkowym. Układały sznureczki korali, składały ,,sercowe’’ puzzle.  Ozdabiały krawaty dla tatusiów.

Kolejną część wyjątkowego spotkania, stanowiły występy artystyczne, które poprowadziła ciocia Karolina. Każde dziecko wzięło udział w inscenizacji, w której to Jurek odnalazł wreszcie mamę;)

Dzieci śpiewały piosenki dla mamy i taty, zaprezentowały się podczas tańca,, Owczareczek” mówiły wiersze, pokazując tym samym jak bardzo kochają swoje mamy i tatusiów. Była wspólna zabawa w żaby i bociany, która dostarczyła sporo uśmiechu zarówno na twarzach dzieci jak i rodziców.

Zwieńczeniem tego dnia był wywiad z dziećmi,, Przedszkolaki z naszej paki’’ dotyczący ich rodziców puszczony na laptopie.

Obiecujemy, że wrócimy do niego jeszcze;)

Każdy mógł zrobić wspólne, rodzinne zdjęcie w ogromnej ramie z kwiatami.

Dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione upominki. Mamy otrzymały piękne broszki- motyle, a tatusiowie, zawieszki do auta w kształcie rybki, ze zdjęciem pociechy.

Na koniec wszyscy raczyliśmy się słodkościami, które przygotowali rodzice, za które serdecznie dziękujemy. 

A A A
13.06.2013
godz.20:29
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość