przejdź do Sochaczew.pl
164509 odwiedzin
Misie na Festiwalu Piosenki Inscenizowanej

 

16 maj 2012 r.- MOK „Chopina 101” zamienił się znów w krainę zabawy dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu Sochaczewskiego. A to za sprawą VII Konkursu Piosenki Inscenizowanej. Cała sala rozbrzmiała śpiewem. Konkurs poprowadził sochaczewski wodzirej – Piotr Milczarek, a w Jury zasiedli wspaniali instruktorzy Miejskiego Ośrodka Kultury oraz znana z programów,, Bitwa na Głosy i,, The Voice Of Poland Justyna Panfilewicz. Ekspresyjne łączenie śpiewu z ruchem scenicznym, zwłaszcza wśród najmłodszych dzieci, jest wyjątkowo ujmujące. Prezentacje młodych artystów charakteryzują się dużą otwartością i śmiałością. Dzieci nie są skrępowane liczną publicznością, czy też samym faktem występowania na profesjonalnej scenie. Kilkakrotnie zdarzało się, że osobowości kilkuletnich artystów były tak dominujące, że prowadzący festiwal Piotr Milczarek nie mógł dojść do słowa.

Nasze przedszkole, reprezentowała grupa,, Misie’’ przygotowana przez wychowawczynie, Monikę Smyczek i Karolinę Podrażka, śpiewając,, Kolorowe kredki’’.

Misie swoimi kolorowymi strojami i niebywałą energią rozkołysały całą scenę.

Dwie godziny śpiewu zakończyły się rozdaniem nagród wręczanym przez Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury p. Halinę Pędziejewską i sponsorów – Kierownik Referatu Kultury, Sportu i Organizacji Pozarządowych p. Agatę Kalińską.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane były w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie grupy otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy za wspaniała, wspólną zabawę i do zobaczenia za rok;) 

A A A
13.06.2013
godz.20:29
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość