przejdź do Sochaczew.pl
172529 odwiedzin
Podziękowania od Prezydenta Andrzeja Dudy

Jest nam bardzo miło poinformować, że otrzymaliśmy serdeczne pozdrowienia i podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała", upamiętniający setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tej znakomitej inicjatywie, która zjednała wiele osób i placówek edukacyjnych, brały udział dwie grupy przedszkolne Jagódki i Misie.

Prezydent jest niezmiernie zbudowany faktem, że podjęliśmy wysiłek z myślą o rozwijaniu talentów młodych ludzi i kształtowaniem ich w duchu patriotyzmu. Wysiłek, który wzmocnił przedszkolną i szkolną wspólnotę w Polsce i za granicą.

Prezydent Andrzej Duda serdecznie podziękował za zaangażowanie wychowawczyniom, rodzicom - opiekunom i dzieciom - uczestnikom Projektu. Projektu, który wzbudził w najmłodszych zainteresowanie rodzimą kulturą, tradycją i folklorem. Dziękował za pomysłowość, zapał i imponujące dokonania w Projekcie.

Wszystkim dzieciom życzył, aby zawsze były przekonane, że odkrywanie wiedzy wspólnie z dorosłymi - nauczycielami czy rodzicami - przynosi ogromną satysfakcję i pomaga uczyć się od siebie nawzajem.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową Miejskiego Przedszkola Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie, gdzie zamieszczone jest nasze sprawozdanie z Projektu i opisane działania.

 

J. Bytniewska i R. Fryt

A A A
25.11.2019
godz.19:28
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość