przejdź do Sochaczew.pl
169449 odwiedzin
Z wizytą u stomatologa - Jagódki

W ramach realizacji projektu edukacyjnego "Czy potrzebny nam jest zawód?", Jagódki wybrały się z wizytą do gabinetu dentystycznego OlaDent, w którym na co dzień pracuje pani doktor Aleksandra Domańska-Wieczorek.
Celem wizyty było zapoznanie się dzieci ze specyfiką pracy dentysty, obejrzenie wyglądu i wyposażenia gabinetu stomatologicznego oraz przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych. Pani dentystka przeprowadziła z przedszkolakami również pogadankę na temat ważności i konieczności dbania o higienę jamy ustnej. Dzieci dobrze wiedziały o negatywnym wpływie próchnicy na zęby mleczne i stałe oraz, jakie pokarmy służą budowie zębów, a jakie je niszczą. 
Jagódki dowiedziały się również, jak dbać o zęby, ile razy na dzień je myć, by były piękne i zdrowe.
Pani doktor z niezwykłą serdecznością skontrolowała zęby odważnych przedszkolaków. Na pamiątkę spotkania wręczyła dzieciom dyplomy dla dzielnego pacjenta. A od dzieci dostała wiosenne kwiaty w podziękowaniu za ciepłe przyjęcie i z okazji Dnia Kobiet. 
Wizyta u stomatologa odbyła się w miłej atmosferze i bardzo zaciekawiła przedszkolaków. Mamy nadzieję, że nie będą czuć lęku przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. 

Bardzo dziękujemy za tak życzliwe przyjęcie nas w OlaDent.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.  

 

Joanna Bytniewska

A A A
10.03.2019
godz.22:07
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość