przejdź do Sochaczew.pl
158346 odwiedzin
Spotkanie z Mikołajem

"Mikołaje od dawna są na świecie,
możesz potwierdzić to w internecie, 
bo Mikołaje od dawna z nami są! są! są! są! są! 
I będą zawsze, bo dzieci tego chcą!" 

Nasze przedszkolaki też tego chcą i w tym roku cierpliwie czekały na wizytę Świętego Mikołaja. Niecodzienny gość  dotarł do naszego przedszkola 7 grudnia. W ten dzień zorganizowaliśmy w przedszkolu Mikołajki - uroczystość przedszkolną dla wszystkich dzieci na cześć grudniowego gościa. Przy kolorowych światełkach trwały pląsy, tańce i zabawy taneczne, które prowadził Piotr Milczarek; nasz pan od muzykoterapii. I pojawił się On - gość z białą brodą w czerwonym ubraniu. Dzieci ochoczo zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy.
Następnie Mikołaj zasiadł na specjalnie przygotowanym dla niego krześle, a każda grupa prezentowała przed nim swój występ. Na koniec było najważniejsze - wręczanie prezentów! Każde dziecko otrzymało upominek od Św. Mikołaja. Był to radosny i szczęśliwy dzień dla naszych przedszkolaków. 

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie prezentów. Specjalne podziekowania dla Taty z oddziału Rybki za wcielenie się w rolę tak ważnej postaci i dla Mamy, także z Rybek, za zorganizowanie fotografa.

A A A
17.12.2018
godz.21:42
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość