przejdź do Sochaczew.pl
148849 odwiedzin
Pluszaki rządzą!

Pierwszy pluszowy miś powstał ponad 100 lat temu. Dziś posiada go chyba każdy maluch i jest on bezkonkurencyjny przy dzisiejszych zmechanizowanych i plastikowych zabawkach. A nawet ma swoje święto; Urodziny Pluszowego Misia obchodzimy na całym świecie 25 listopada.

Aby uczcić to święto Jagódki pojechały na imprezę urodzinową zorganizowaną przez Tygryski i ich Ciocie do Przedszkola Niepublicznego Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów w Sochaczewie. Tam czekały na nas dzieci z grupy Tygryski ze swoimi maskotkami oraz cała sala pluszowych misiów. Kiedy każde dziecko wybrało dla siebie pluszaka, zaczęła się zabawa. Były wierszyki, piosenki i tańce, wszystkie oczywiście związane z misiami. Można było misia przytulać, pląsać z nim przy wesołej muzyce, śpiewać misiowe piosenki a nawet powiedzieć mu jakąś tajemnicę do uszka. Jak na każdej szanującej się imprezie urodzinowej nie zabrakło poczęstunku, swobodnej zabawy i sesji zdjęciowej z misiem w roli głównej. 

Dziękujemy super fajnymTygryskom i ich wspaniałym wychowawczyniom p. Basi Tempczyk i p. Martynie Drzewieckiej za zaproszenie i jak zawsze ciepłe i pełne przyjaźni spotkanie, tym razem z pluszowymi zabawami.

Uroczyście ogłaszamy, że Dzień Pluszowego Misia uważamy za udany!!!


                                                                                                                                                                                                                   Jagódki

Zapraszamy do galerii zdjęć!!!

A A A
28.11.2017
godz.10:50
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość