przejdź do Sochaczew.pl
148850 odwiedzin
Jesienne przygody Motylków

Motylki bardzo szybko zaklimatyzowały się w szkole. Lubią swoją nową salę, zabawki i pyszne obiadki na szkolnej stołówce. Minione dwa miesiące upłynęły nam bardzo szybko i jak zawsze pracowicie!!!

We wrześniu przyzwyczajaliśmy się do nowych, szkolnych warunków. Na osłodę po ukochanych przez wszystkich wakacjach odwiedził nas tata Jasia z super prezentami dla całej grupy: świnki skarbonki, kolorowanki i kredki. Ale było zaskoczenie a rodość jeszcze większa. Bardzo dziękujemy!

We wrześniu do naszej sali przybył również kolejny motylek... właściwie żółw :) Żółw Karol zamieszkał w naszym kąciku przyrody. Motylki codziennie dbają o pupila: pomagają czyścić jego mieszkanie no i oczywiście nie zapominają o karmieniu.

We wrześniu zrobiliśmy zdrową sałatkę...mmm pycha...to wszystko po to, aby nam zdrowia nigdy nie zabrakło...

W październiku obchodziliśmy Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji - odwiedzali nas najbliżsi członkowie rodziny i czytali ulubione książki.

Motylki realizowały również tydzień kodowania Code Week. Nie brakowało ulubionych zabaw na macie Mistrzów Kodowania Junior i zabaw interaktywnych na tabletach.

Byliśmy zaproszeni przez klasy I na wspaniał występ, który zakończył się KOLOROWYMI DOŚWIADCZENIAMI. Bardzo dziękujemy P. Ewie Zielińskiej za wspaniałe doznania i super zabawę!

Oczywiście, to nie wszystko...codziennie bawimy się, uczymy...na nudę nie narzekamy :)

 

Karolina Podrażka

A A A
18.11.2017
godz.23:01
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość