przejdź do Sochaczew.pl
148849 odwiedzin
Jagódki patriotycznie...

Jak uczyć dzieci rozumienia pojęcia ojczyzna, jak uczyć szacunku wobec narodu? Najlepiej zacząć od kształtowania pojęć, które są dziecku najbliższe - dom, rodzina, następnie rozwijać w dzieciach poczucie dumy z przynależności do lokalnej społeczności, zapoznawać je z obyczajami i ważnymi wydarzeniami w historii własnego narodu oraz jego tradycji. Zadbać o to, aby dzieci miały okazję uczestniczyć w lokalnych uroczystościach organizowanych z okazji ważnych rocznic, obchodów świąt czy wystaw.


Taką, niewątpliwie uroczystą, okazją dla Jagódek był  l Konkurs Wokalny Piosenki Patriotycznej  pt. "Polskie drogi"- zorganizowany przez p. Piotra Milczarka i Sochaczewskie Centrum Kultury. Była to jedna z wielu uroczystości Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2017 roku w Sochaczewie.

Jagódki zaprezentowały się w kategorii grupy i piosenką "Polska biało-czerwoni" zdobyły ll miejsce oraz w kategorii soliści, w której Małgosia i Marysia w duecie, za wykonanie piosenki "To, co ważne blisko masz", otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy nagród i pucharów!

ZAPRASZAMY DO GALERI!!!

 
                                                                                                    J. Bytniewska

 

 

A A A
13.11.2017
godz.20:43
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość