przejdź do Sochaczew.pl
136733 odwiedzin
Koncert Życzeń dla Rodziców i Disco dla Dzieci!

30 maja u nas, w Jagódkach było Wielkie Święto - Dzień Mamy i Taty. Zaprosiliśmy naszych ukochanych rodziców na Koncert Życzeń pt. "Życzenia i kwiaty dla mamy i taty". Przygotowaliśmy dla nich piosenki te śpiewane i te rapowane, wiersze z humorem i wzruszające oraz tańce do muzyki dziecięcej, klasycznej i przebojów ABBY. A wszystko to na tle kwiatowej i kolorowej dekoracji. I, żeby było jeszcze ciekawiej, do wspólnej zabawy zaprosiliśmy naszych rodziców. W kwiatach na dekoracji ukryte były kolorowe koperty. Mamusie i tatusiowie odczytywali, znalezione w nich, piękne lub znane sentencje, wierszyki i cytaty. Mamusie dla tatusiów i tatusiowie dla mam. A dla wszystkich, oczywiście, były występy w naszym wykonaniu. Staraliśmy się bardzo, aby pięknie podziękować rodzicom za ich trud i wychowanie.


A i oni mieli dla nas niespodziankę, a właściwie dwie. Pierwsza; to przygotowane dla nas desery lodowe, które przyniosły trochę ochłody w ten upalny dzień. 

A druga; to Dyskoteka dla dzieci tych małych i tych dużych. Była to specjalna niespodzianka od taty Małgosi - pana Darka Kosińskiego (dziękujemy!). Pan Darek przygotował sprzęt nagłaśniający i dyskotekowe, kolorowe światła i poprowadził imprezę dla dzieci. Przyłączyli się do niej nasi rodzice i nasze rodzeństwo. 
Istne szaleństwo!!! Jak to się mówi: działo się i była zabawa!

I jeszcze chcielibyśmy powiedzieć wam coś w sekrecie : 
mamy najukochańszych Rodziców na świecie!
Jagódki 

A A A
03.06.2017
godz.21:28

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość