przejdź do Sochaczew.pl
136733 odwiedzin
Motylkowy spektakl dla Babć i Dziaków!

Bo babcia z dziadkiem to nasze są skarby

Malują uśmiech bez pędzla i farby

I dla nich cza cze na soplach gra wiatr

A my życzymy i śpiewamy tak:

 

Kochana babciu żyj sto lat!

Ciesz się wnukami i kochaj świat!

Kochany dziadku żyj sto lat!

Śpiewaj z nami głośno cza cza cza....!

 

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka na stałe wpisała się do kalendarza imprez w naszym przedszkolu.  Jest to dzień niezwykły dla dzieci oraz dla zapraszanych gości. Przedstawienie dla babć i dziadków dzieci z grupy Motylki odbyło się we wtorek 07 lutego. W pięknie udekorowanej sali, że sam teatr nie powstydziłby się pewnie, dzieci przedstawiły program artystyczny. Goście obejrzeli przedstawienie, któremu towarzyszyła starannie opracowana choreografia.  Usłyszeli wyjątkowy koncert życzeń, na który składały się okolicznościowe wiersze i piosenki.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, składali serdeczne życzenia, a szanowni goście ze wzruszeniem odbierali ciepłe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. Babcie otrzymały piękne hiacynty, dziadkowie filiżanki z herbatką. Na koniec była wspólna zabawa - ależ to było zabawne, razem z babcią i dziadkiem bawić się w krasnoludka i pieczenie ciasta!
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Rodzice przygotowali dla gości poczęstunek. Była pizza i wspaniały tort, wykonany przez mamę Leosia. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i ogromną pomoc. Występy wnucząt były piękne, a Dziadkowie nie kryli łez wzruszenia…
Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i za czas, który spędzili wspólnie z nami.

Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości.

 

Wychowawczynie

A A A
13.02.2017
godz.21:39

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość