przejdź do Sochaczew.pl
164503 odwiedzin
"Dzień Kota"- Motylki i Pszczółki

W dniu 17 lutego obchodziliśmy nietypowe święto - „Święto Kota”.

Z tej okazji przedszkolaki z grupy Motylki razem ze swoją wychowawczynią, ciocią Karoliną zaprosiły Pszczółki do wspólnych kocich zabaw.

Ponieważ Motylki biorą udział w projekcie Mistrzowie Kodowania Junior, a charakterystycznym duszkiem dla aplikacji internetowej, na której głównie pracują jest kotek zwany Skreczem, kocie zabawy odbyły się na macie edukacyjnej MKJ.

Dzieci rozwiązywały zagadki, oglądały przyniesione kocie maskotki i książki, słuchały wiersza o 7 kotkach, do którego potem rozwiązywały różne zadania z edukacji  matematycznej. Wszyscy poradzili sobie doskonale. Najfajniejsza jednak okazała się być gra wymyślona przez ciocię Karolinę a inspirowaną słynnym Monopolem. Śmiechu było, co niemiara. W nagrodę za dobre zachowanie i czynny udział w zajęciach, dzieci z obu grup miały możliwość zakodować ruchy naszego kotka na tabletach. Wszyscy też otrzymali kolorowanki, na których oczywiście znajdowały się różne koty. Dziękujemy Pszczółkom za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do galerii. 

A A A
29.02.2016
godz.21:12
 

Zapisz się na newsletter

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość